Friday, 18 August 2017

Modowe inspiracje

Odważna bluzka:)

Jestem przykładem, że dni smutne mobilizują mnie do pracy. Jak mam wesołe to stoję i delektuję się tym, że jest mi dobrze. Jak pojawią się takie, które trudno znieść zaczynam pracować. Im mam ciężej tym więcej pracuję. Myślę, że po to, żeby nie myśleć o tym, czego nie mogę zmienić.
Stylizacja odważna, bo bluzka jest bardzo prześwitująca, ale ja takie lubię: ) Nie noszę ich samych, służą mi jako ciekawe rękawki lub top pod sweter czy marynarkę, albo inną bluzkę: ) Dzisiaj chciałam upodobnić się do jednej z lalek, które kupiłam w sprzedaży bagażnikowej. Spodnie, buty, pochodzą z tej samej sprzedaży co laka. Ciekawy frędzęlkowy pasek pochodzi z sh. Bluzka kupiona w sklepie: wszystko za 5 funtów. Moja stylizacja nie przekroczyła 15 funtów. Najdroższy był pasek, bo wycenili go na 5 funtów. Szyfonowe bluzki mogą ciekawe przykrywać ręce, a w innych stylizacjach podnoszą ich walory . Oczywiście taki strój będzie świetnie nadawał się na potańcówkę w towarzystwie np., córki: ), Dlaczego nie...w kącie nie będziemy siedzieć. Przesadzać nie można z codziennym strojem, ale od czasu do czasu udowodnić, że starszy rocznik wciąż żyję : ) oczywiście, że tak!

6 comments:

 1. Tak Jolu wciąż żyjemy ☺ Ten Twój Look to taki trochę boho Matrix, bardzo mi się podoba, podwinięcia nogawek są odniesieniem do paska na piersiach, frędzle pięknie wirują a Twoja figurka prezentuje się bosko w tych przezroczystościach ☺ Buziaki ☺

  ReplyDelete
 2. Prześlicznie wyglądasz pomimo smutku. Śliczna stylizacja Jolu :)

  ReplyDelete
 3. Mam tak samo. Im więcej problemów, lęków, stresów, tym więcej działania, żeby zagłuszyć. Świetna stylizacja! Inna, oryginalna. Trochę prosta, trochę udziwniona - czyli tak jak lubię nabardziej ;) :)

  ReplyDelete
 4. Jolu masz tak ładną figurę, że śmiało możesz takie bluzki nosić! Jest fajna, na imprezki tym bardziej!!! I brawo, że nie nosisz pokutnych ciuchów. Ja mam na swoim blogu stylówkę z przezroczystą bluzką i miałam hejta, że już w tym wieku to nie wypada. Hm... moim zadaniem jeżeli nie ma za dużo tu i tam to dlaczego nie? Jestem na tak jak najbardziej :))) Buziole Jolu i tak trzymać, na worki pokutne przyjdzie czas...w innym wymiarze ;)

  ReplyDelete
 5. Masz ładną figurę i na taką bluzkę możesz sobie pozwolić:))piękny zestaw:)))bardzo ciekawy pasek:)))super Jolu wyglądasz:))Pozdrawiam serdecznie:))

  ReplyDelete
 6. Super figurka !!!! Jak się taką ma to taką bluzkę śmiało można !!! Pasek fantastyczny - bardzo lubię takie 'inne' rzeczy, a ten pasek właśnie taki jest. :)))) Kisses - Margot :)))

  ReplyDelete