Tuesday, 27 February 2018

Stylizacje wzięte z ulicy

Obserwując ludzi w różnych miejscach, można spotkać ciekawe stylizacje. Najczęściej dostrzegam piękne ubrane kobiety w metrze, bo nudzę się, a że lubię obserwować codzienność, to rozglądam się za ciekawą stylizacją, czymś, co przyciągnie oko. Ciekawe jest to, że najczęściej zatrzymuję się na prostych, klasycznych. O tej można powiedzieć, że nie ma w niej nic nadzwyczajnego. Moim zdaniem jest, bo od razu zauważyłam, że ta kobieta ma swój styl. Ubrania nie odstawały od niej tylko tworzyły z nią całość. Można było zobaczyć pewien rodzaj luzu i akceptacji życia. Podkreślona osobowość, to nie była stylizacja przygotowana na potrzeby, tylko moim zdaniem ta osoba wie czego chce i jej garderoba to pokazuje. Rzeczy proste, a mające wiele uroku. Szczególny rodzaj prostoty i naturalności, który promieniował i napawał optymizmem. Podobały mi się włosy w odcieniach blondu obcięte na wzór luźnego boba. Były zdrowe i nieprzypominające peruki, na pewno rozwiewały się na wietrze, a nie tworzyły sztywną skorupę od nadmiaru lakieru. Makijaż w pastelowym różu, ładnie podkreślone usta i bardzo zadbane naturalne paznokcie pomalowane w pięknym beżowym kolorze. Oprawki okularów były piękne, te, które wyszukałam nie oddają właściwie jej okularów. Są zbliżone, ale nie są to cieniutkie różowe druciki. Tamten były bardziej szlachetne.


4 comments:

 1. Wiesz że ja też lubię obserwować ludzi :)))pozdrawiam serdecznie:))

  ReplyDelete
 2. Lubię popatrzeć na piękne kobiety dobrze ubrane, zwłaszcza na takie, które z pozoru wyglądają na swobodne, ale po przyjrzeniu się widzisz, że wszystko jest świetnie dobrane i nieprzypadkowe...

  ReplyDelete
 3. Najważniejsze, to mieć własny styl i czuć się dobrze w swoim ubraniu. Nie ma nic gorszego, jak bezkrytyczne podążanie za modą, gdy figura na tym traci, lub ubranie się w piękne ciuchy supermodne i supereleganckie, które usztywniają i nadają sztuczności.
  Pozdrawiam

  ReplyDelete
 4. Też czasami podglądam innych - ale niestety - nie spotykam często takich osób :)))) . Nasza zachowawczość w ubiorze jest legendarna, najlepiej, żebyśmy wszyscy wyglądali tak samo :(((( Kisses Jolu - Margot :)))

  ReplyDelete