Monday, 5 March 2018

ART: Pop-art

Trudno było mi zmobilizować się, bo zimno i nieprzyjemnie na zewnątrz. Jeszcze zupełnie nie jestem zdrowa, to choróbsko ciągnie się długo. Gardło pobolewa i mam dalej katar, ale pomyślałam sobie, że jeśli wszyscy tak zrobią to pomysł, który mi się bardzo podoba, zakończy się i szkoda byłoby.
To kolejne wyzwanie naszej grupy.


Phenomenal Us

#phenomenalus #phenomenaluschallenge#phenomenaluspopart

Zawsze uważałam, że razem można zdziałać więcej niż w pojedynkę.
Mam parę rzeczy w stylu pop-art. Mając moje zamiłowania nie można nie mieć. Na poniedziałek wybrałam tunikę w stylu vintage i ozdobiłam ją jednym z moich kapeluszy. Był już na blogu, ale nie w takim zestawieniu. Całość dopełniają buty z zygzakami i mam nadzieję, że zaliczę zadanie)
Post opublikował się sam, bo nastawiłam datę i godzinę, ja jestem na wakacjach, mam nadzieję, że mi lotu nie odwołają, bo w Anglii się śnieżnie zrobiło i takiego czasu nie pamiętam. Był śnieg, zdarzało się mroźniej i śnieżnej, ale nigdy nie był tak długo. Cały tydzień takiej pogody, na lotnisku różnie może być, a to byłby pech. Odpukam na wszelki wypadek:).

Zdjęcia są, jednak zdecydowałam się je zrobić. W tej chwili ociepliło się i wszystko zaczyna topnieć. Zima się poddała i z tego  bardzo się cieszę, lot będzie bez stresu. Martwiłam się, jak będzie mróz i śnieg, to może być problem ze startem samolotu.
13 comments:

 1. Świetny Pop Art w stylu retro!!! Jesteś niesamowita Jolu, że tak to świetnie wymyśliłaś! Dla mnie wszystko tu się zgrało jak trzeba!

  Odpoczywaj i powracaj na następne wyzwanie!
  Buziaki!!!

  ReplyDelete
 2. Fantastyczne i bardzo Twoje, śliczne wzory i piękne kolory, uwielbiam taką zieleń, a z bielą to cud miód :) Przecudny kapelutek :)
  Super, że się zmobilizowałaś i że post się opublikował :) Odpocznij prawdziwie i radośnie Kochana :)

  ReplyDelete
 3. No i fajnie. Wypoczywaj i wracaj z nową energią! :)

  ReplyDelete
 4. Ale wiosennie się zrobiło, mimo śniegu!

  ReplyDelete
 5. Wyglądasz bardzo ładnie:))Pozdrawiam serdecznie:))

  ReplyDelete
 6. Super efekt - ten śnieg i letnia kreacja :))) Biały z soczystym zielonym w otoczeniu tych wszystkich wzorków wygląda fantastycznie. Noooo iiii ten kapelusz !!!!!!!!!!!!!!!! Super :))) . Wspaniałego wyjazdu - odpoczywaj :)))) kisses - Margot :))0

  ReplyDelete
 7. Jolu, świetna stylizacja ! Życzę wspaniałego urlopu. Buziaczki... :-)

  ReplyDelete
 8. świetna stylizacja,wiosnę przyciąga....Pozdrawiam!!

  ReplyDelete
 9. Super Jolu, efekt świetny, odpoczywaj na maksa...buziaki...

  ReplyDelete
 10. Jolu rewelacyjny retro Pop - art.:)
  Odpoczywaj moja droga, ciesz się ze słoneczka!!!

  ReplyDelete
 11. Wow, jak zawsze mega oryginalnie! ;) :)

  ReplyDelete
 12. Piękne wiosenne kolory i ten kapelusik który robi calosc pozdrawiam gorąco😍😍😍

  ReplyDelete
 13. Jolu, ogromnie mi sie to podba, w końcu znalazłam czas by się bliżej przyjrzeć...spójne, stylowe i pełne wdzięku, super

  ReplyDelete