Thursday, 26 April 2018

Z moich myśli

Nadchodzi czas, który bardzo lubię, wtedy cieszę się, że mieszkam w Londynie. Nie można go nie pokochać, bo ma tyle tajemnic, zakamarków, pomijam historie i zabytki, które większość dobrze zna. Nie jet to tanie miasto, bo zalicza się do najdroższych miast świata. Wycieczka tu też do tanich nie należy, bardzo drogie są hotele i wyżywienie. Muzea są darmowe, ale nie wszystkie.
O życiu tu staram się wam pisać, a teraz, jeśli się uda, chciałabym zabierać w ciekawe miejsca. Na pewno poprawiają się zdjęcia na drugim blogu i przełamałam stres zdjęciowy. Zawsze wchodziłam w zakamarki, żeby nikt mnie nie widział, a teraz przestałam się przejmować i dzięki temu zdjęcia będą ładniejsze.
W Londynie jest parę dzielnic, gdzie spotkacie ludzi ubranych inaczej lub bardzo modnie, ale to trzeba tam specjalnie się wybrać. Ogólnie Londyn jest sportowy i z plecakiem na plecach, bo każdy z nas tu żyjących che mieć przy sobie wodę, coś do jedzeni, parasol i książkę, codziennie pokonuje się spore odległości. Najczęściej książki zabiera się te właściwe i nieelektroniczne. Lubię takie ładne zakładki , może kiedyś w rupieciarni pokarzę, jaka jest moja ulubiona. Kocham zapach książek i z tego nie umiałabym zrezygnować, myślę, że nie tylko ja, bo wielu ludzi nadal nosi prawdziwe książki)
Zapraszam na nową stylizację i udało mi się sfotografować Londyńczyka, a że jest niewidoczna twarz to mogę wstawić:).


Zapraszam:)

Tu


4 comments:

 1. Nawet gdyby Londyn nie był drogi, to i tak niestety nie wybrałabym się tam. Nie mam w sobie żyłki globtrotera. Jednak jestem ciekawa świata, dlatego zawsze z przyjemnością oglądam zdjęcia zamieszczane przez innych blogowiczy, bo wtedy wydaję się sama sobie mniej dzika. Serdecznie pozdrawiam.

  ReplyDelete
 2. Jolu, zdjęcie jak z filmu:-)
  Niedawno w Londynie był mój syn z dziewczyną, bardzo im się podobało, ale ceny dziwiły, zwłaszcza niektóre.

  ReplyDelete
 3. Tak jest, czasem jest coś drogie tak, że szlak trafia. Dam Ci przykład...chcesz mieć ładnie zrobione włosy i idziesz do angielskiego salonu i padasz ceny od 100 funtów. Nasze fryzjerki są tańsze, bo pasemka na długich włosach do 10O funtów. Dentysta, czekam zawsze na wakacje w Polsce, bo angielski nie kiwnie ręką od 200 funtów. Lekarz przy chorobach poważnych lepiej iść do prywatnego, ale...kogo na niego stać dlatego często leczę się sama...i modlę, żeby nie zachorować ...Jak miałam złamaną rękę dwa tygodnie czekałam na specjalistę i poradę ...ogólnie robocizna droga, produkty tanie, ale gdzie masz ruszone ręką to cena straszna. Dojazd bardzo drogi. Tanie tu są rzeczy:) i muzea darmowe. Londyn jest piękny i trzeba przyzwyczaić się do jego wymogów, ale kiedyś jeśli wrócę do Polski będzie mi go bardzo brakowało, bo się z draniem jednym związałam:)

  ReplyDelete
 4. Niby polska jest jaka jest, ale mi tu dobrze :)

  i ta czerwień :) super :)

  Blog modowy

  ReplyDelete