Monday, 25 June 2018

Modowe inspiracje

Muszelkowa sukienka:)

Co jakiś czas dopada mnie chęć zamykania bloga, bo tracę sens, tego co robię, czyli czy powinnam to robić. Nigdy nie walczyłam o czytelników, bo uważam, że prowadzę bloga amatorsko i impulsywnie. Nie wyznaczałam dni, kiedy mają pojawiać się posty, nie zabiegałam o wystrój bloga. Wszystko od początku robiłam sama i przywiązałam się do takiego, a nie innego szablonu. Nie znudził mi się i bardzo go lubię dalej. Jest taki jak chciałam, żeby był z angielskimi różami w retro stylu. Jest jeden problem, bo nie można wstawiać tu zdjęć w oryginalnym rozmiarze, a wtedy zdjęcia tracą na jakości. Sama je robię i nie są doskonałe, dużo im brakuję do standardu, ale mam taki, a nie inny sprzęt i są na miarę moich możliwości i ceny. Najbardziej zżyłam się z tym blogiem, był moim pierwszym. Prowadzę go ponad cztery lata i długo i krótko. Przechodził różne metamorfozy, aż stwierdziłam, że ma być taki z różnymi działami i teraz tych działów tu brakuje tym bardziej że powoli kończę porządkowanie szafy i wiem, jaka ma być i stylizacje modowe będą umniejszane. Na razie mam jeszcze co pokazywać, ale z biegiem czasu będę pokazywać co dodałam do moich rzeczy, które staram się układać w komplety i nie ma ich być zbyt wiele. Posty modowe zawsze będą, ale nie tak często, bo śmieszne dla mnie byłoby pozbywanie się rzeczy, które bardzo lubię i nie chcę nosić, tylko jeden sezon. Doszłam do wniosku, że modowe stylizacje będę pokazywać i tu i na drugim blogu, który będzie typowo fotograficzny, a opis tu. Tym bardziej że ten szablon , który wybrałam jest przeznaczony dla fotograficznych blogów nastawionych na zdjęcia, tekst trochę dziwnie tam wygląda. Pomieszane z poplątanym, ale tak lubię i niech tak będzie. Wiersze są jeszcze na innym blogu i jak napisze to podam link;)
Działy pozostaną tak jak były z małą modernizacją, bo do wierszy i większej ilości zdjęć będzie link: )
Zawsze lubiłam muszelki i miałam wisiorki z nimi, pierścionki. W tym sezonie królują jako ozdoby na łańcuszkach, ale warto postarać się o taki wzór na bluzce czy na sukience. Jest miły dla oka i odświeża wizerunek. Kupiłam sukienkę, która nie jest jednorazówką, bo zamierzam ja nosić aż do znudzenia, a że ja nie niszczę rzeczy, to jeśli nie przytyję będzie u mnie aż do zniszczenia.
Jest w kolorze bieli i błękitu. Dobrałam do niej wisior z muszelek i uzyskałam letnią całość. Czas urlopów i letniego wypoczynku: start, mój wyrażam tą sukienką, a urlop nie wiem kiedy, ale można cieszyć się beztroską, bo dni słoneczne przed nami, a to poprawia nastrój. Sukienka kupiona na eBay w cenie 12 funtów, przeceniona z 80, likwidacja sklepu. Naszyjnik eBay cena 4 funty. Nie trzeba wydawać fortuny, żeby mieć ciekawe rzeczy.

Więcej zdjęć:)

Tu


Podaję link do ślicznej plażowej sukienki też w muszle, ale brązowo-złote.

Tu8 comments:

 1. Myślenie o blogu, o grafice oraz innych szczegółach Świadczy o tym, że ciągle Cię to bawi i bardzo dobrze, dlaczego miałabyś zamykać źródło swoich inspiracji i dobrego nastroju?
  Ta sukienka na ostatnim zdjęciu jest świetna, dziewczęca, ale stosowna dla trochę starszych dziewcząt, a takie naszyjniki bardzo lubię i mam kilka:-)

  ReplyDelete
 2. Prześlicznie wyglądasz w tej sukience :) Bardzo mi się podoba :) Brązowa też bardzo ładna, ale zdecydowanie bardziej podoba mi się Twoja :)

  ReplyDelete
 3. Śliczna sukienka i bardzo dziewczęco w niej wyglądasz. Lubię Twojego bloga,pozdrawiam

  ReplyDelete
 4. Jolu sukienka jest śliczna, a Ty jesteś, w niej mega zgrabna.
  Mój blog ma starą "szatę":). Taką kilka lat przygotowała mi Ania. Czas by ją unowocześnić, ale po pierwsze nie znam się na tym, po drugie to dzięki Ani założyłam blog, więc z szacunku do Niej, niech tak na razie będzie.

  ReplyDelete
 5. Стоит упомянуть, что, стоимость за элементарные задания минимальная, но и особых квалификаций аналогичная работа не потребует. К примеру, работодателю нужно выдвинуть группу или обсуждение в социалке, и нанимаются работники, что будут логиниться и писать адекватные комментарии. С целью исполнения особенных заданий требуется работать с дешевыми заданиями hydra onion официальный сайт какое-то время.

  ReplyDelete
 6. Важно помнить, что не верифицированный вариант перевода платежных средств не дает стопроцентной гарантии соглашения. Каждый человек, отправив денежки на закрытый электронный адрес, не подтвердит правоту таких действий. Абсолютно не секрет, что в интернете имеется более чем достаточно порталов с возможностью перевода денежных средств без верификации. Полный каталог неидентифицируемых систем транзакций возможно определить в маркетплейсе в этом посте.

  ReplyDelete
 7. Как правило, операции при присутствии гаранта происходят мгновенно, юзеру нужно непосредственно прибыть в пункт выдачи и принять свой товар. Закупки по действительно актуальным ценам на https://hydra.tor.com/ – это существенная экономия денежных средств. Крупнейший магазин HydraRU – это безопасные закупки и выгодная стоимость. Отыскать искомую вещицу по особенно приятной цене клиент может именно в интернет-магазине ГидраРУ. Верификационная система не станет просить клиента написать личные данные.

  ReplyDelete