Sunday, 2 August 2015

Czerwony z białym plus ludowa apaszka

Co jakiś czas pokazuję strój inspirowany miłością do strojów ludowych. Bardzo lubię wszystkie wyszywanki...chusty w ludowe kwiaty i krakowskie żupaniki:) uważam, że nasze stroje ludowe mają ogromny potencjał, który mało jest wykorzystywany.
Dzisiejsza stylizacja odbyła się w przepięknym miejscu
 W Królewskich Ogrodach Botanicznych -Kew Gardens. Kew Gardens to najwspanialsze na świecie królewskie ogrody botaniczne znajdujące się pomiędzy Richmond i Kew w Richmond upon Thames, w południowo-zachodniej części Londynu.
Od 2003 roku Kew Gardens znajdują się na liście UNESCO.
Miło spędzona sobota, a przedewaszystkim dotleniłam córkę, która przyzwyczajona jest do czystszego powietrza:) Bilet wstępu w tej chwili -koszt 16.5 funta. Nie jest to mało, ale nie są to źle zainwestowane pieniądze;) Sama się zastanawiam czy nie wykupić sobie rocznego biletu - koszt na rok 60 funtów i można wchodzić codziennie:)
7 comments:

 1. Piękny ogród, ciekawa roślinność. Lubię biel i czerwień. Motywów ludowych nie lubię na sobie. Taka moja uroda. Pozdrawiam serdecznie...

  ReplyDelete
 2. Bardzo fajnie, jak widać folk można też w nowoczesnym wydaniu, torebka z tą chustą, świetne połączenie i to serce na bluzeczce. Piękne fotki. Radosne, kolorowe zdjęcia, trafiłam na Twój blog poprzez inne blogerki, będę Cię obserwować, pozdrawiam Babooshka

  ReplyDelete
 3. Ciekawe miejsce.
  A ciuchowo, podoba mi się ten pozornie niepasujący ludowy element. Torebeczka jest puszczeniem oka. Ogólnie pogodny i uroczy zestaw.

  ReplyDelete
 4. Super zdjęcia, widać że sie dobrze bawisz! Uwilbiam taką czerwień, w któerj Ci do twarzy :)

  ReplyDelete
 5. kochana, ślicznie wyglądasz! a palmiarnia fantastyczne! :)

  http://lamodalena.blogspot.com/

  ReplyDelete
 6. Urocze miejsce i piękny zestaw . Dodatki świetne! Pozdrawiam ciepło!

  ReplyDelete
 7. Fajnie to wszystko połączyłaś. Piękna palmiarnia i Ty w czerwieni :)

  ReplyDelete