Wednesday, 4 May 2016

Przed wylotem do PolskiUff nareszcie parę trudności za mną...czas ręki i czas pustki, bo jak przystało na typową 50 to filozoficzne rozmyślania rozwijały się doskonale, do tego stopnia, że zwątpiłam w sens życia i myśl o śmierć była dla mnie koszmarem. Nic przyjemnego rozmyślać nad tym, że może być pustka. Zaczęłam się bać o to nie istnienie, bo mając świadomość, że może być nic po przekroczeniu magicznego progu jest straszna. Pomogło mi uwierzyć w to dalej proste stwierdzenie pewnego fizyka... Jeśli wstaniesz o 24 w nocy to uważasz,że nie ma słońca, bo go nie widzisz? A jelśi twój czas trwa dłużej niż noc i nie widzisz tego później to myślisz,że nic nie ma?
Bardzo prosto wytłumaczone i łatwo zrozumieć;)

Mój czas urlopowy na, który się ciesze : )lecę na komunie bratanka, jutro się pakuję, a w piątek wylot.
W ostatniej chwili zmiana wyboru butów
Przechodząc obok sklepu dostrzegłam wiśniowe retro szpileczki i kopertówkę i normalna kobieta ze mnie wychodzi: ) Jak spokój z filozofią to witaj,,fatałaszkowy,,zachwycie,, Wracam do domu, a tu dwie piękne,,pierdołki,,makatka z MM -cudna i bluzeczka z Monsona też cudna. Koleżanka robiła umniejszanie szafy, a że zna mój gust...

A jak miało być ...przemyślane zakupy nic szybko, nie zapełniać umniejszonej szafy...
Nie mam sił na siebie:)

Motto na następny tydzień- Muszą być kwiaty, bo one pozwalają odpocząć myślom.10 comments:

 1. Ktoś mądry kiedyś powiedział: „Są ludzie, którzy myślą non stop. To ich gubi. Myślenie to narzędzie. Takie samo jak łopata. A kiedy wykopie się dół, łopatę trzeba odłożyć.” Szpileczki prześliczne. Też bym się skusiła. Miłego pobytu w Polsce :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. To peawda lepij taą ĺopate odstawić,bo doprowadzała mnie do zniechęcenia. Dziękuję Jolciu za dobre słowo i pozdrawiam

   Delete
 2. tak, tak, szpileczki cudne! :) nie miej żadnych wyrzutów, okazja zacna to i ubiór musi być zacny! :) Szczęśliwej podróży! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. To batdzo się vieszę,że jednak dobrze,że kupiłam. Pozdrawiam

   Delete
 3. Udanego pobytu w Ojczyznie zycze.

  ReplyDelete
 4. Bardzo dobre zakupy:)))szpileczki i torebka rewelacja:))))miłego pobytu w Polsce:)))Pozdrawiam serdecznie:)))

  ReplyDelete
 5. Szpilki super, ja uwielbiam szpilki.
  Miłego pobytu w Polsce Jolu...pozdrawiam serdecznie...

  ReplyDelete
 6. WOW!!!! Przepiękne szpileczki!!!! Wręcz bajkowe:)))
  Wiesz co Jolu... Ja staram się za wiele nie myśleć o przemijaniu. Bo naprawdę zaczyna, to człowieka dołować...
  Cieszę się życiem i z tego, że jeszcze zdrowa jestem...
  Pozdrawiam Cię serdecznie:))

  ReplyDelete
 7. Tak, wszelkie myśli na temat przemijania potrafią człowieka zdołować i sprawić, ze czarna rozpacz już stoi za rogiem... Nadmiar w żadnym obszarze nie jest dobry. Ale takie szpileczki to idelany sposób na przegoninie złych myśli. Ściągają na ziemie i ubarwiaja rzeczywistość. Miłego wypoczynku.

  ReplyDelete