Saturday, 10 January 2015

Przegląd z paru miesięcy starego roku

Trochę już tego było. Sama sobie przypominam i trochę pracy włożyłam w blog:)Poezja-zbiór paru lat, który poprzenosiłam z portali poetyckich. Moja niedokończona książka, którą dokończę-postanowienie noworoczne:) hmmm:)i obrazy:) myślę, że nie marnowałam wolnego czasu:)Stylizacje zwykłego człowieka. Zwykłe ubrania kupowane w różnych miejscach tak, żeby się nie zrujnować:) a uwielbiam modę:) Myślę, że większość kobiet lubi,,ciuszki,,:) Wstawiam zdjęcia stylizacji z dotychczasowej pracy bloga:}7 comments:

 1. Zawsze pięknie,elegancko i z pomysłem:)))Twoje zestawy są wyjątkowe i niepowtarzalne:)))dbasz o dodatki co mi się bardzo podoba:)))Pozdrawiam i na dalsze piękne propozycje czekam:)

  ReplyDelete
 2. Nareszcie udało mi się do Ciebie dotrzeć. Piękne obrazy, piękne zestawy. Jesteś bardzo atrakcyjną kobietą. Pozdrawiam serdecznie.

  ReplyDelete
 3. O! Widzę, że Ty też lubisz bawić się modą! Z Twoich stylizacji i obrazów bije bardzo pozytywna energia. Z całej Ciebie! A to lubię:)))
  Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za miły komentarz:))

  ReplyDelete
 4. Fajne sa wszystkie Twoje stylizacje"Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku"Podrawiam serdecznie

  ReplyDelete
 5. Śliczne zdjęcia :) Widzę,że jest Pani pozytywną osobą,a co najważniejsze - z orginalnym stylem ♥

  ReplyDelete
 6. Piękne wspomnienia :) Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :)

  ReplyDelete
 7. Ciekawe i orginalne zestawienia, obrazy Twoje Jolu sa sliczne i bardzo radosne:) Powinnas wydac jakis album z tymi obrazami :)

  Pozdrawiam Cie serdecznie z Saarlandu:):)

  ReplyDelete