Thursday, 11 August 2016

Wygodny sportowy styl


O tym już pisałam, że podzieliłam sobie moją odzież na grupy pasujące do mojego stylu życia. Tak naprawdę mało jest osób prowadzących bloga między innymi modowego wykonującego rodzaj pracy który obecnie wykonuję. Myślę też,że mało jest kobiet w moim wieku pracujących bardzo ciężko fizycznie ,cóż życie różnie się układa. Koleżanka,której podobnie wszystko ułożyło się w życiu już odlicza dni do końca, a ja kiedyś coś wymyślę przecież żyję się do końca , a do tego mam darmowy fitness za który mam pieniądze,ale lekko nie jest. Pracuje w Londyńskim hotelu nieraz dziewczyny wytrzymują tylko 3 dni treningu i uciekają... Ze stylem życia wiąże się mój podział odzieży. Nie potrzebuję eleganckich strojów,bo cały czas w pracy chodzę w specjalnym uniformie prywatne rzeczy to tylko przyjazd i powrót, w domu wygodny strój. Kocham rzeczy retro i to bardzo eleganckie-nawyk z przed czyli z Polski wtedy nie pracowałam fizycznie i potrzebowałam rzeczy eleganckich. Niestety nigdy nie wiadomo co może się stać i to nie koniecznie łatwego. Dół...góra..góra ...dół. Chociaż wielu osobom udaję się utrzymać równy poziom,ale nie wszystkim -życie...życie i dobrze,że jest) Ograniczona powierzchnia mieszkaniowa powinna zmuszać mnie do paru rzeczy dobrze przemyślanych, nigdy nie wiadomo czy nie będę musiała zmienić mieszkania i jaka będzie jego cena. Londyn to rozbój, jeśli chodzi o mieszkania ,tak tu żyję się, jeśli nie postanowi się kupić własnego,ale to spore koszty i duże ryzyko.

Kocham kapelusze i ubrania dobre gatunkowo,które mam )ale zastosowanie ich w mojej sytuacji jest zerowe. Niestety prawie ich nie ubieram ,zawsze pocieszam się,że może kiedyś...

Dzisiejsza stylizacja to mój strój ubrany na przejazd i powrót), sportowy i bardzo wygodny. Moja kolorystyka -zgaszone lato. Włosy przyciemniłam i są już bliskie mojemu naturalnemu kolorowi. Zgaszone lato może mieć tylko platynowy błąd lub odcienie przypominające kolor naturalny. Chociaż ja kiedyś miałam czerwone włosy i za ten kolor najwięcej pochwał dostawałam,niestety bardzo szybko płowiał. W tej chwili dążę do odbudowy włosówchce mieć zdrowe i błyszczące ,blondy bardzo niszczą strukturę włosów.

 Chustka z dzieciństwa,ale tym razem pełni rolę zdobniczą:apaszka pare razy założona tak.żeby powstał mały rożek;)Wracając z pracy wypatrywałam kwiatów w mojej ubraniowej kolorystyce;)


Książka,ktòrą dostałam od córki bardzo mi się podoba i czytam ją z wielkim zainteresowaniem. Moja córka wie jak sprawić mi radość. W książce nie chodzi o bycie piękną jako piękną tylko jak być kobietą,która umie zbudować piękno)4 comments:

 1. Świetnie wyglądasz w tym 'codziennym' :) - coś takiego jest w tym zestawie, że wygląda na prawdę super - niby sportowo, ale jednak z klasą. Super torebka ;) . A życie, jak to życie - nie zawsze nasze marzenia o byciu księżniczką się spełniają, najważniejsza jest radość życia, wtedy wszystko się udaje. Trzymam kciuki za łatwiejszą pracę :) . Pozdrawiam Margot :)
  P.S.
  Jolu, Pani Ania napisała w komentarzach na moim blogu informację o preparacie na paznokcie - jak będziesz miała chwilę to zajrzyj do mnie jeszcze raz :) .

  ReplyDelete
 2. Chusteczka bardzo mi się podoba i fajnie ją zawiązałaś na głowie. Pozdrawiam Cię serdecznie.
  http://balakier-style.pl/

  ReplyDelete
 3. To prawda Jolu, piękno duchowe jest wieczne. Bez tego inne piękno po prostu nie istnieje.

  ReplyDelete
 4. Jolu, strój musi być dostosowany do rodzaju naszej pracy, jak musi być wygodnie to musi i już.
  Życzę Ci, żeby praca nie była taka ciężka. Świetnie wyglądasz, tak młodzieżowo. Serdecznie pozdrawiam...

  ReplyDelete