Monday, 5 September 2016

Sukienka z połyskiem

Londyn deszczowy,  ale to nie jest nowość.  Pisanie o pogodzie zawsze zastępuje przystanek myślowy.  Jaki mam typ charakteru pisałam już - określenie poszukiwacz i tak zawsze było.  Lubię też obserwować i przyglądać się różnym sytuacjom.

To przyglądanie się oraz dobra rada spowodowały pewne zmiany na blogu.  Trudno mi wszystko połączyć, bo mam parę pasji, a moda jest jedną z nich. Tu chciałam to wszystko pokazać, ale blog powinien być tematyczny. Odwiedzają mnie ludzie, którzy chcą zobaczyć stylizacje lub porazmawiać o modzie, a tu obraz lub lepiej wiersz i smutki tego świata. Moda to  zabawa i wesołe miejsce i tak powinno być. BAWMY SIĘ NIĄ I NIECH BĘDZIE KOLOROWO I ELEGANCKO:)

Dla zainteresowanych :wiersze będą syststematycznie przenoszone na mój następny blog:

htto://wierszykarnia.blogspot.com

Sukienka-sh
Szpilki- sh
Pasek-sh
Kopertówka-bazar i tu się pochwalę:) paco rabane.
Całość nie przekroczyła 20.funtów.

Trochę tej pisaniny mojej jest ostatmio, po 9 latach nazbierało się trochę rzeczy,a że się chcę od nich uwolnić nie uwalniają to wysyłam do mojego domu w Polsce,  spory jest i się pomieszczą. Prowadząc bloga nie mogłabym się nie  podzielić chociaż przy pomocy zdjęć:)

4 comments:

 1. Wszystkie propozycje bardzo ciekawe i przemyślane. Kolorowa szmizjerka z zielonym paskiem jest piękna, a błyszcząca wraz ze złotymi dodatkami prezentuje się wspaniale. Masz też świetny makijaż - bardzo Ci do twarzy w takiej szmince :) . Pozostałe stylizacje - może bardziej casualowe też świetnie dobrałaś. Całę szczęście, że można jeszcze pokazywać letnie propozycje :) . Pozdrawiam serdecznie - Margot
  P.S.
  Jolu, myślę, że mogłabyś rozbijać swoje posty na kilka oddzielnych - każda propozycja, inny post - z punktu widzenia odbiorcy, tak byłoby łatwiej czytać i zostawiać komentarze. :)

  ReplyDelete
 2. Dziękuję Margo za odwiedziny i komentarz. Zgadzam się, źe powinny być rozbite na posty. Nie wiem co zrobić, bo jak doszedł statyw to sama zaczęłam robić i uzbierało się trochę. Do tego muszę wysłać sukienki. Przez 9 lat pobytu tu nazbierało się trochę, a mało je zakładam-brak możliwości są ponadczasowe i nie chcę ich oddawać wysyłam do domu w Polsce:) pozdrawiam

  ReplyDelete
 3. hahahah posty zawsze możesz przetrzymać na następny rok chociażby - tak jak piszesz są ponadczasowe . A posty z pojedynczymi pomysłami będą łatwiejsze dla nas odbiorców :) . Ale może powinnaś to jeszcze z kimś sprawdzić , może to jest tylko moje zdanie - chociaż gdy się patrzy na inne blogi, to wszyscy pokazują po jednej stylizacji. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Właśnie tak zrobię☺co nie zdąże zostawię ☺ jesień kusi i jak zrobi się zimniej to nie będę pokazywać letnich ciuszków. Dziękuję Margo, buziaki i miłej niedzieli. W poniedziałek lecę do Polski☺

   Delete