Saturday, 3 September 2016

Żyj i pozwól żyć innym

ZABITO MOJEGO RODAKA  w Harlow , tak nie powinno się stać .  Miał dopiero 40 lat i był zwykłym człowiekiem.
 Słowo zwykły może niestosowne,  ale w taki sposób łatwiej powiedzić, że żył i cieszył się życiem i był człowiekiem zbierającym dzień do dnia.
 Pracował i jadł swój chleb na który ciężko pracował.  Dlaczego musiał umrzeć?  Nikt nie dał nam prawa zabijania! NA TLE RASOWYM?  A kto wyznaczył kryteria lepszości?
TAKICH NIE MA !
NIENAWIŚĆ!  SKĄD SIĘ BIERZE NIENAWIŚĆ DO CZŁOWIEKA?
Z poczucia wyższości?  Jeśli tak myślisz to jesteś w błędzie -  jesteś tylko mikrym pyłkiem w wielkiej przestrzeni wszystkiego.
Wszyscy w obliczu życia są równi.  Granice to twór sztuczny ułatwiający w jakiś sposób życie,  ale nikt nie ma prawa spokojnego człowieka katować.  Nie ma prawa zabijać  człowieka .
 Sędzią jest tylko Bóg, a jeśli w niego nie wierzysz  to sędzią są twoje czyny.
 Ludzi, którzy skatowali człowieka wykreślam z miana człowieczeństwa.
Mam nadzieję, że los będzie sprawiedliwy i postara się, żeby  zapłacili za swój czyn.
                                       
Za wszystkie odwiedziny i zostawiane komentarze serdecznie dziękuję.


2 comments:

  1. Tak, zabili NASZEGO rodaka - bez sensu, bez powodu. Rasizm, nietolerancja, złość, zezwierzęcenie - dzieją się rzeczy straszne. Bo tym razem uderzyło w nas, ale przecież codziennie uderza w kogoś. Ludzie nagle stali się źli, tak starannie pielęgnowane hasła równości nagle się gubią. Margot

    ReplyDelete
    Replies
    1. Nie wiem dlaczego coraz więcej jest ludzi , którzy są źli ...coraz gorzej ...ale pokazując piękno można zmieniać zło w dobro. Pozdrawiam

      Delete