Wednesday, 6 July 2016

Eleganckie spodnie,kapelusz i tenisówki-zapowiedź nowego posta.


Czarne eleganckie spodnie i tenisówki to stylizacja dosyć nietypowa i pokażę ją w poście.
Żółty kapelusz wybrany,bo pasuję do mojego nastroju. Kocham kolory i wszystko co mnie otacza. Dzisiaj cieszyłam się jasno zielonymi liśćmi, które dostrzegłam przechodząc obok parku. Piękne i delikatne. Od dziecka cieszyłam się nastrojami,bo wszystko co nas otacza je buduje. Pamiętam epizod z dzieciństwa, kiedy pojechałam na wczasy z rodzicami. Razem z nami była też koleżanka mojej mamy wraz z rodziną. Miała córkę starszą odemnie o rok i to mnie bardzo cieszyło. Nie pamiętam w który dzień,ale namówiłam ją na zwiedzanie terenu. Dostrzegłam wielki dąb odgrodzony bagnistym terenem,dojście było bardzo trudne,ale mnie to nie przestraszyło i powiedziałam,że pójdę. Nie chciała mnie zostawić samej chyba przez ten rok różnicy czuła się za mnie odpowiedzialna i poszła też. Dąb zobaczyłam,był piękny,ale dojście zajęło sporo czasu i powrót też,a w międzyczasie była taka ulewa,że byłyśmy całe mokre właśnie wtedy przekonałam się jak trudno i nieprzyjemnie idzie się w mokrych i cieknących rzeczach. Koleżanka całą drogę marudziła:te twoje drzewo teraz masz ...),ale zostało wspomnienie i nastrój tej jednej niepowtarzalnej chwili. Zieleń drzewa,niebo nabierające ciemniejszej deszczowej barwy,bagno nadające wszystkiemu smaku:)

to tylko splątane litery

spójrz na niebo przez zielony liść
przyjrzyj się konarom goniącym obłoki
złap podmuch wiatru
zielone żagle chwieją się w czystszej przestrzeni
co za patos pomyślisz bezczelnie

a jednak tylu nas siedziało pod podobnym drzewem
słodkie chwile działają na zmysły
pod warstwą nas samych splątane wspomnienia

czego potrzebujesz dziś
wielkich słów czy lodów waniliowych
być, czy mieć5 comments:

 1. Pięknie napisane! Osobiście uwielbiam połączenie eleganckich spodni z tenisówkami (tym bardziej,że ostatnio udało mi się dorwać rewelacyjne białe tenisówki z kieszonkami. ;) )...
  Życzę wiele słonecznych i pięknych chwil :)

  ReplyDelete
 2. Fajny kapelusik! Piękne zdjęcia! Pozdrawiam najserdeczniej!:))

  xxBasia

  ReplyDelete
 3. Zapowiada się bardzo ciekawie :)

  ReplyDelete
 4. Jolu, ale u Ciebie dzisiaj poetycko, nostalgicznie ... :) a w żółtym kapeluszu jest Ci bardzo ładnie, ślicznie się uśmiechasz :) Pozdrawiam :)

  ReplyDelete
 5. Lubię te Twoje fotki z bliska :) . Pozdrawiam Margot

  ReplyDelete