Wednesday, 24 September 2014

Dlaczego powinnyśmy starannie dobierać ubrania

Różne zdania są na ten temat włącznie z krytykowaniem ludzi, którzy lubią stroje. Moim zdaniem powinniśmy dużą wagę przykładać do naszego wyglądu i rzeczy, w które się ubieramy. Stare powiedzenie- Jak cię widzą, tak cię piszą jest bardzo słuszne. Jeśli cofnęlibyśmy się do czasów Adama szanse były równe:) Współczesne czasy- każdy człowiek jest inny- strój wyraża nas. Pokazuję czego można się po nas spodziewać, jacy jesteśmy. To jak rysunek na skórze zwierząt. Przecież ubrania to nasza druga skóra. Pod nią jesteśmy schowani. Jeśli nie potrafimy dobrze dobierać naszych ubrań ludzie odbierają nas gorzej. Zanim pokarzemy nasze walory często już jesteśmy skreśleni. Łatwo to zauważyć w sklepie- kobieta elegancko ubrana jest znacznie lepiej obsługiwana niż ubrana tylko czysto, ale bez gustu. Robiłam takie doświadczenia...: ) Każdy człowiek chce pokazać siebie. Trochę powalczyć o małe miejsce tylko dla siebie, a dobrze dobrany strój bardzo to ułatwia. Więc praca stylisty jest bardzo ważna , bo jeśli mamy problem z doborem stylu i kolorów taka osoba nam to bardzo ułatwi.
Ostatnio bardzo zainteresowało mnie miksowanie wzorów sztuka bardzo trudna, ale efekt wspaniały. Bardzo dobrze robi to blogierka na stronie www.mispapelicos.com
Łatwo jest połączyć materiały w tej samej barwie kolorystycznej, a bardzo trudno różne kolory i kształty. Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego róże pasują do lamparcich wzorków ?
Ja skupiłam uwagą na gołębich piórach i czerwonej wełnianej kracie. Myślę, że to połączenie jest bardzo dobre.

No comments:

Post a Comment